.

Vaša oslava – naše starosti Ak plánujete oslavu a chcete ju mať bez starostí, ponúkame Vám naše služby podľa Vašich predstáv a požiadaviek.  Na oslave samozrejme nesmú chýbať blízki ľudia a dobrá nálada. Nájde sa ale zopár maličkostí, ktoré atmosféru správne dokreslia. Zabezpečte si jedlo na rodinnú oslavu, svadbu, detskú párty, firemný meeting, teambuilding a iné stretnutia,… alebo rodinný obed či večeru. Majte svoj deň výnimočný a nezabudnuteľný s dobre pripraveným jedlom a našou výzdobou. 
Valentínska romantika, chutné jedlo, sladké pokušenie aj malé prekvapenie…. a to všetko u Vás doma… Opäť sa blíži deň všetkých zaľúbených, sviatok sv. Valentína. Svet sa zastavil, možno aj preto, aby nám dal znova príležitosť nájsť skutočné hodnoty, ktoré sme pomaly strácali- porozumenie, súcit, rodinnú blízkosť  a LÁSKU jeden k druhému… Preto využite tento nádherný víkend a prežite ho so svojimi najbližšími. Dajte im najavo, že Vám na nich záleží! Pre túto príležitosť sme pre Vás

Pizza HAPPY HOURS v októbri

Pripravení na jeseň? Lebo my sme si pre Vás pripravili poriadnu nádielku pizze! Počas celého októbra vám reštaurácia EMPORIO ponúka všetky pizze za jednotnú super cenu iba 4,50€!  Objednajte si v čase od 12:00-17:00 hod. od pondelka do nedele! Oddýchnite si od každodenného stresu a práce a vychutnajte si tú svoju pizzu u Vás doma.   Kolektív reštaurácie Emporio Vám praje DOBRÚ CHUŤ!