.

Emporio

Útulné a súkromné

EMPORIO restaurant je útulná miestnosť, kde sa budete cítiť v súkromí s kapacitou do 30 miest. Vhodná na akýkoľvek druh oslavy, detská párty, narodeniny, malá svadba v kruhu najbližších, promócie, krstiny a iné. Radi Vám to vyzdobíme podľa Vašich predstáv. Naši šikovní kuchári Vám vykúzlia tie najchutnejšie jedlá. A naše šikovné čašníčky Vás obslúžia nielen s úsmevom na tvári ale aj na najvyššej úrovni.

Nechajte to všetko na nás, Vy oslavujte!

 

Emporio restaurant

Pre Vaše oslavy ako stvorené!

EMPORIO restaurant je vynovená priestranná miestnosť, kde sa budete cítiť v súkromí s kapacitou do 60 miest. Vhodná na akýkoľvek druh oslavy, detská párty, narodeniny, malá svadba v kruhu najbližších, promócie, krstiny, firemné akcie, vianočné večierky, kary,  a iné. Radi Vám to vyzdobíme podľa Vašich predstáv. Naši šikovní kuchári Vám pripravia slávnostné menu podľa želania alebo zostavia špeciálne menu na Vašu príležitosť. Naše šikovné čašníčky Vás obslúžia nielen s úsmevom na tvári ale aj na najvyššej úrovni.

Tak vstúpte do sveta kulinárskych zážitkov!

 

Detské ihrisko

Detské oslavy pre najmenších

V dvojpodlažnom ihrisku s kapacitou do 30 detí, sa nachádza šmykľavka, trampolína, lezecká plošina, interaktívne tabule a bazén s loptičkami…  samozrejme všetko podľa platných európskych bezpečnostných štandardov. Usporiadajte detskú oslavu hneď vedľa detského kútika s možnosťou až do 30 miest sedenia. A Vaše deti si nielen pochutia na výbornom jedle ale aj zahrajú.

Tak vstúpte do sveta kulinárskych zážitkov a športových hier!

 

ZAPÁČILI SA VÁM NAŠE PRIESTORY?

Neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si priestor ešte dnes. Dohodnite si stretnutie, kde nám poviete Vaše predstavy a my sa budeme snažiť Vám pripraviť nezabudnuteľný deň Vašich osláv. Od výzdoby, jedla, pitia až po dobrú hudbu.

Kontaktuje nás na telefónnom čísle. Od pondelka do piatka v čase 10:00-18:00hod.

Peter Bobrik (riaditeľ reštaurácie) 0917 332 728